Aktualne oferty pracy

Fellow Finance to właściciel najbardziej zaawansowanej w Europie platformy pożyczek społecznościowych i crowdfundingowych, za pomocą której osoby fizyczne i przedsiębiorstwa mogą uzyskać potrzebne finansowanie na dogodnych warunkach, a inwestorzy osiągać przychody odsetkowe z udzielonych pożyczek. Jesteśmy jedynym działającym w strefie euro dostawcą usług finansowania społecznościowego, który oferuje zarówno pożyczki społecznościowe dla konsumentów, jak i mający formę pożyczki crowdfunding dla przedsiębiorstw. Dzięki dynamicznemu rozwojowi w krótkim czasie staliśmy się największym podmiotem w branży pożyczek peer-to-peer w krajach nordyckich.

W związku z dynamicznym rozwojem rynku polskiego, poszukujemy do naszego gdańskiego biura:

Specjalisty ds. Obsługi Klienta

Twoich obowiązków należało będzie:

Jeżeli:

Aplikuj już teraz na adres: rekrutacja@fellowfinance.pl

Aby wziąć udział w procesie prośba o dołączenie poniższej klauzuli w CV albo emailu: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Fellow Finance Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, 00-672, ul. Piękna 68, wpisaną do rejestru przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000576864, NIP 7010508554 w celu udziału w obecnym i przyszłych procesach rekrutacyjnych.

Czy chcesz uczestniczyć w transformacji branży finansowej?

Fińska spółka Fellow Finance Oyj to największy w krajach nordyckich i najszybciej rozwijający się podmiot na rynku finansowania społecznościowego. W Fellow Finance zawsze staramy się szukać nowych rozwiązań i podejmować wyzwania, rozwijając w ten sposób nowe usługi finansowe. Po co naśladować innych, jeśli samemu można zrobić to samo inaczej i lepiej? Naszymi cechami są duch przedsiębiorczości, dobry humor i najwyższej klasy obsługa klienta.

Jeśli interesowałaby cię praca z nami, wyślij nam wiadomość z załączonym CV na adres poczty elektronicznej jouni.hintikka(at)fellowfinance.fi i napisz, w jaki sposób wzbogacił(a)byś nasz zespół.

Artykuły o nas

 • alttexthere
 • alttexthere
 • alttexthere
 • alttexthere
 • alttexthere
 • alttexthere
 • alttexthere
 • alttexthere
 • alttexthere

Wiadomości

   Media społecznościowe