​Elastyczne finansowanie

  • Sam wybierasz, które faktury finansować
  • Finansowanie 100% wartości faktury
  • Pieniądze z faktur szybko na koncie

Przejrzysty cennik

  • Opłata od sfinansowanej faktury
  • Żadnych opłat wstępnych, miesięcznych czy rocznych
  • Brak kaucji i opłat za przyznany limit

Kapitał zaprzęgnięty do pracy

  • Przyśpieszasz obrót należnościami
  • Stabilizujesz poziom gotówki
  • Poprawiasz płynność

Uwolnij gotówkę zamrożoną w fakturach dzięki Finansowaniu faktur

Zarejestruj się

1. Zarejestruj się

Zarejestruj się na naszym portalu dla przedsiębiorców bezpłatnie i niezobowiązująco

Oferta na fakturę

2. Oferta na fakturę

Prześlij nam fakturę - otrzymasz niezwłocznie indywidualną ofertę jej sfinansowania

Pieniądze na konto

3. Pieniądze na konto

Jeśli zaakceptujesz ofertę, środki otrzymasz na swój rachunek bankowy tego samego dnia

Automatyzacja

4. Automatyzacja

Możesz wgrać fakturę, którą chcesz sfinansować, za pośrednictwem naszego portalu dla przedsiębiorstw

Znajdź finansowanie dla swoich należności handlowych

Dzięki finansowaniu faktur przedsiębiorca nie musi już czekać, aż jego kontrahent opłaci fakturę po upływie 14, 21, 30, 45 czy nawet 90 dni, tylko od razu otrzymuje za swoje należności gotówkę do dyspozycji. Wykorzystanie finansowania faktur ułatwia planowanie przepływów pieniężnych poprzez wyeliminowanie niepewności związanej z harmonogramem płatności za faktury od kontrahentów i dzięki temu, że spłata należności nie następuje dopiero w terminie płatności lub, co gorsza, jeszcze później. Dzięki finansowaniu faktur przedsiębiorstwo przyśpiesza obrót kapitałem i poprawia swoją płynność finansową. O finansowanie faktur za pośrednictwem Fellow Finance może ubiegać się dowolne przedsiębiorstwo niezależnie od jego wielkości.

Dostępne przedsiębiorcom opcje finansowania już od pewnego czasu podlegają zmianom. Nowe formy pozyskiwania środków wypełniają lukę powstałą wskutek gwałtownego zacieśniania polityki kredytowej banków. Zapotrzebowanie na usługi faktoringowe dynamicznie rosło w roku ubiegłym w sektorze MŚP w wyniku wydłużania terminów płatności przez duże firmy i zwiększających się wymogów w zakresie zabezpieczeń kredytu w bankach. Również niedobór aktywów, które mogłyby posłużyć jako zabezpieczenie rzeczowe, i szybki rozwój biznesu skłoniły wiele przedsiębiorstw do skorzystania z finansowania faktur za naszym pośrednictwem. Finansowanie należności z faktur sprzedażowych to najłatwiejszy sposób na pozyskanie kapitału obrotowego.

Koszt usługi

W ramach naszej usługi finansowania faktur nie występują tradycyjne opłaty wstępne, miesięczne, czy roczne. Firma nie musi też wcale zakładać osobnego rachunku na zabezpieczenie, płacić prowizji ani opłat za limit. Przedsiębiorca uiszcza wyłącznie jednorazową opłatę od finansowanej faktury. Koszt finansowania faktur jest zawsze uzależniony od konkretnego przedsiębiorstwa i oceny jego wiarygodności i zdolności kredytowej. Skontaktuj się z nami, by otrzymać ofertę finansowania dla twoich faktur. Możesz również samodzielnie zarejestrować się w naszej usłudze, wówczas po wgraniu pierwszej faktury otrzymasz od nas ofertę jej sfinansowania. Skontaktujemy się niezwłocznie.

SKORZYSTAJ Z FINANSOWANIA FAKTUR

Wyślij prośbę o kontakt

Wyślij prośbę o kontakt, a oddzwonimy lub odpiszemy niezwłocznie, by udzielić dodatkowych informacji

  • Pytaj bez wahania! Możesz również zadzwonić bezpośrednio pod nr tel. (+48) 22 397 51 15 w dni powszednie 09:00-17:00 czasu polskiego.

Finansowanie faktur to w dzisiejszych czasach

Zapomnij o wyczekiwaniu na spłatę

Zapomnij o wyczekiwaniu na spłatę

Finansowanie faktur pozwala natychmiastowo zamienić należności handlowe firmy na gotówkę. Dzięki finansowaniu faktur nie musisz już czekać, aż nadejdzie termin płatności, a kontrahent opłaci fakturę. Zamiast tego możesz od razu spożytkować środki. Korzystając z finansowania należności handlowych upewniasz się, że firma dysponuje zawsze dostateczną ilością gotówki. Poprawa płynności finansowej umożliwia z kolei elastyczne inwestowanie, zakupy nowych narzędzi pracy i zarządzanie nieoczekiwanymi wydatkami przedsiębiorstwa.

Stabilne przepływy pieniężne

Stabilne przepływy pieniężne

W zależności od sezonu zapotrzebowanie firmy na gotówkę i kapitał obrotowy może znacząco się różnić. Jednym z największych wyzwań dla firm narażonych na wahania sezonowe są nieregularne przepływy pieniężne, które utrudniają rozwój działalności i powodują niepotrzebny stres dla przedsiębiorcy. Finansowanie faktur zapewnia większą przewidywalność przepływów pieniężnych, ponieważ wiesz dokładnie, kiedy otrzymasz w całości na rachunek bankowy płatność za swoją fakturę. W ramach naszej usługi sam decydujesz, kiedy i które faktury sfinansować, przez co możesz korzystać z niej tylko w razie potrzeby w okresie nasilonych wahań sezonowych.

Szybsza rotacja należności

Szybsza rotacja należności

Przedsiębiorstwa w fazie szybkiego wzrostu zazwyczaj prowadzą inwestycje i rekrutują pracowników. Dynamiczny wzrost wymaga jednak znaczących zasobów gotówki, które w takich firmach rzadko zwiększają się równie szybko. Finansowanie faktur przyśpiesza obrót należnościami, a przez to ułatwia rozwój działalności, ponieważ środki pieniężne są gotowe do spożytkowania, a nie zablokowane w papierowych wierzytelnościach. Szybkie i łatwe finansowanie faktur przez internet pozwoli ci skupić się na rozwoju biznesu.

Zawsze najlepsze rozwiązanie

Zawsze najlepsze rozwiązanie

Zawsze indywidualnie rozważamy sytuację danego klienta. Zarejestruj się bezpłatnie i bez zobowiązań na naszym portalu dla przedsiębiorstw lub prześlij nam prośbę o kontakt - z chęcią niezwłocznie się skontaktujemy, by przedstawić udostępnianie przez nas sposoby finansowania.

Zapomnij o sprzedaży faktur, zacznij ich finansowanie

Czy wiesz, że sprzedaż faktury i jej sfinansowanie to dwie różne rzeczy? Finansowanie faktur to łagodniejszy sposób na pielęgnowanie relacji z kluczowymi kontrahentami w porównaniu do sprzedaży wierzytelności firmie windykacyjnej. W przypadku sprzedaży długu nasz partner automatycznie podejmuje działania windykacyjne, jeśli tylko pojawi się opóźnienie w spłacie, choćby było ono spowodowane np. błędem ludzkim. Finansowanie faktur jest natomiast znacznie bardziej miękkim i ugodowym sposobem poprawienia płynności finansowej, ponieważ przedsiębiorca zachowuje możliwość załatwienia polubownie ewentualnych nieporozumień związanych z płatnością za fakturę. Dajemy ci do dyspozycji najbardziej bezproblemowe narzędzie do finansowania faktur na rynku, które zawsze masz w zasięgu ręki.

Ściągnij środki zablokowane w fakturach na konto już dziś

SKORZYSTAJ Z FINANSOWANIA FAKTUR