Oblicz comiesięczną ratę pożyczki

Kwota pożyczki

Na ile miesięcy?

Złóż wniosek

Ostateczny koszt pożyczki zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej. Miesięczna rata zawiera: część pożyczonego kapitału, odsetki i opłatę za prowadzenia konta.

Ty zdecydujesz o warunkach pożyczki

Równa comiesięczna rata już od 60 zł. Wysokość raty dopasowana do indywidualnych potrzeb i możliwości. Bez poręczycieli. Pożyczka na okres od 12 do 60 miesięcy. Otrzymasz ofertę pożyczki oraz pieniądze na konto nawet tego samego dnia. Możesz spłacić pożyczkę przed czasem bez dodatkowych opłat. Elastyczny harmonogram spłat. Możesz zwiększyć kwotę swojej pożyczki po 4 miesiącach terminowych spłat.

Reprezentatywny przykład dla pożyczki premium od Fellow Banku:

Całkowita kwota pożyczki: 10 000 zł, okres pożyczkowania: 36 miesięcy, wysokość comiesięcznej raty: 366,73 zł (w tym comiesięczna opłata za prowadzenia konta: 58 zł), oprocentowanie w stosunku rocznym: 7%, łączna kwota odsetek: 114,28 zł, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta: 13202,28 zł, całkowity koszt pożyczki: 3202,28 zł; rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 20,78%.

 • Pożyczki na duże kwoty
 • ​Pożyczki do 60 000 złotych

  Złóż bezpłatny wniosek o pożyczkę od 3000 do 60 000 złotych.

 • Brak ukrytych kosztów
 • Zero ukrytych kosztów

  Wszelkie koszty i opłaty związane z pożyczką przedstawiamy w jasny i przejrzysty sposób.

 • Pożyczka bez poręczycieli
 • ​Bez poręczycieli

  ​W Fellow Banku możesz otrzymać pożyczkę bez poręczycieli i innych zabezpieczeń.

 • Stałe oprocentowanie
 • Stałe oprocentowanie

  Gwarancja stałego oprocentowania umożliwia dobre zaplanowania domowego budżetu - co miesiąc spłacasz ratę o tej samej wysokości.

Szybka pożyczka online, bez zabezpieczeń, na konto do 60 000 zł

Szybka gotówka na konto

​Szybko

Jeśli zaakceptujesz warunki umowy i otrzymasz pozytywną decyzję kredytową, wyślemy przelew nawet tego samego dnia roboczego.

Wniosek przez internet

Prosto

Bezpłatny wniosek złożysz wygodnie przez internet, nie zobowiązuje on do niczego, dopóki nie podpiszesz umowy, wnioskuj śmiało!

Niskie koszty pożyczki

Korzystnie

Fellow Bank oferuje produkty finansowe na warunkach konkurencyjnych w stosunku do tradycyjnych banków, a czestokroć nawet atrakcyjniejszych.

Bezpieczeństwo danych

Bezpieczenie

Wnioskujesz na zabezpieczonych stronach przez szyfrowane połączenie. Nie przekazujemy nikomu twoich danych osobowych bez twojej zgody.

Pożyczka bez poręczycieli na wybrany przez ciebie cel

Konsolidacja pożyczek

Spłata innych pożyczek

Połącz kilka chwilówek w jedną długoterminową pożyczkę u nas na korzystniejszych warunkach i spłacaj co miesiąc ratę o stałej wysokości. Po czterech miesiącach terminowcyh spłat możesz ubiegać się o zwiększenie kwoty pożyczki na jeszcze dogodniejszych warunkach.

Złóż wniosek

Pożyczka na większe zakupy

Znaczące wydatki i zakupy

Gdy chcesz sfinansować wakacyjną podróż z rodziną, kupić samochód lub wyremontować mieszkanie, warto zwrócić się o długoterminowe, przewidywalne finansowanie. Umożliwiamy wybór dogodnego okresu pożyczkowania tak, by nie obciążać domowego budżetu przesadnie wysoką ratą. Możesz wziąć pożyczkę nawet na 5 lat, zawsze jednak masz prawo spłacić ją przed terminem bez żadnych dodatkowych opłat.

Złóż wniosek

Pożyczka na niespodziewane wydatki

Codzienne, niespodziewane koszty

Życie codzienne nieraz sprawia nam przykrą niespodziankę w postaci nadprogramowych wydatków, np. na naprawę samochodu, wizytę u lektarza czy wymianę sprzętu RTV lub AGD. W takich sytuacjach długoterminowa pożyczka ze stałą, mieszczącą się w domowym budżecie ratą, będzie znacznie lepszym rozwiązaniem niż popularne pożyczki "chwilówki", w przypadku któych odwleka się tylko nieznacznie problem, a po krótkim czasie trzeba martwić się o pozyskanie środków na spłatę całości zadłużenia.

Złóż wniosek

Wnioskowanie o pożyczkę jest dziecinnie proste:

Wybór kwoty pożyczki

1. ​Kwota

Na samym początku wybierz odpowiednią dla ciebie kwotę pożyczki i okres pożyczkowania.

Wypełnienie wniosku o pożyczkę

2. Wniosek

W kilka minut wypełnij wygodnie przez internet wniosek o pożyczkę, który do niczego nie zobowiązuje, dopóki nie zatwierdzisz warunków umowy.

Oferta pożyczki do akceptacji

3. Oferta

Otrzymasz niezwłocznie ofertę pożyczki, możesz na spokojnie zastanowić się, czy zaakceptować, czy odrzucić zaoferowane warunki.

Szybki przelew na konto

4. ​Wypłata pożyczki

Jeśli zaakceptujesz ofertę, w przypadku pozytywnej decyzji kredytowej otrzymasz środki nawet tego samego dnia roboczego

Złóż wniosek

Ty zdecydujesz o warunkach pożyczki

Reprezentatywny przykład dla pożyczki premium od Fellow Banku:

Całkowita kwota pożyczki: 10 000 zł, okres pożyczkowania: 36 miesięcy, wysokość comiesięcznej raty: 366,73 zł (w tym comiesięczna opłata za prowadzenia konta: 58 zł), oprocentowanie w stosunku rocznym: 7%, łączna kwota odsetek: 1114,28 zł, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta: 13202,28 zł, całkowity koszt pożyczki: 3202,28 zł; rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 20,78%.