Pożyczka konsolidacyjna

Pożyczka konsolidacyjna to dobry sposób, aby uregulować swoje wcześniejsze długi i spłacać jedną pożyczkę zamiast kilku. W Fellow Finance dostaniesz pożyczkę konsolidacyjną na dogodnych warunkach aż do 12.000 zł, a po 4 miesiącach regularnych spłat możesz wnioskować o zwiększenie kwoty pożyczki. Zadbaj o swoją wygodę i bezpieczeństwo finansowe z Fellow Finance, zanim koszty Twoich innych kredytów wymknął się spod kontroli.

  Bezpieczeństwo finansowe

  Yhteishakijan kanssa paremmat ehdot

  Bezpieczeństwo finansowe

  Konsolidacja Twoich pożyczek i kredytów zapewni Ci większe bezpieczeństwo finansowe. Nie tylko możesz w ten sposób uniknąć pętli zadłużenia, ale też lepiej kontrolować comiesięczne koszty związane ze spłatą pożyczki konsolidacyjnej. W Fellow Finance oferujemy dla Twojej wygody stałe raty, których wysokość możesz dopasować do swoich możliwości. Policz w naszym kalkulatorze ile wynosiłaby szacowana miesięczna płatność przy spłacaniu jednej pożyczki zamiast kilku.

  Złóż wniosek

  Jedna pożyczka - jedna rata

  miksi sijoitaisi

  Jedna pożyczka - jedna rata

  Oszczędzaj czas i pieniądze z pożyczką konsolidacyjną Fellow Finance. Jedna pożyczka zamiast kilku oznacza nie tylko, że tracisz mniej czasu na comiesięczne spłaty rat, ale też ograniczasz w ten sposób całkowite koszty swoich pożyczek i kredytów.

  Złóż wniosek

  Spłać długi z Fellow Finance

  Spłać długi z Fellow Finance

  W Fellow Finance rozumiemy, że w życiu zdarzają się trudne sytuacje. Jesteśmy platformą pożyczek społecznościowych i pożyczamy od ludzi - dla ludzi. Spłać swoje długi z pożyczką konsolidacyjną Fellow Finance: płać jedną ratę zamiast kilku i pamiętaj, że u nas masz możliwość elastycznej spłaty poprzez przesunięcie terminu lub odroczenie płatności o miesiąc.

  Złóż wniosek
  tuotto

  Złóż wniosek o pożyczkę konsolidacyjną - prosto i szybko!

  Fellow Finance vertaislainapalvelu

  1. Zmień kilka pożyczek na jedną

  Policz inne pożyczki i kredyty i użyj kalkulatora, aby oszacować dogodną wysokość rat dla pożyczki konsolidacyjnej Fellow Finance

  Lainaa

  2. Złóż wniosek

  Wypełnij wniosek o pożyczkę konsolidacyjną na naszej stronie internetowej - zajmie Ci to tylko kilka minut. Pamiętaj, aby uwzględnić we wniosku wszystkie pożyczki i kredyty, które chcesz spłacić pożyczką Fellow Finance.

  Sijoittaminen

  3. Wybierz ofertę

  W Fellow Finance Twój wniosek finansują prywatni inwestorzy. Dzięki temu oferta pożyczek konsolidacyjnych jest indywidualna, a Ty zawsze masz wybór: zaakceptować ofertę, odrzucić lub poczekać na lepsze oferty.

  Korko ja lainan lyhennys

  4. ​Spłać swoje długi

  Wszystkie wnioski są weryfikowane w Biurze Obsługi Klienta nawet tego samego dnia, a pieniądze przelewamy prosto na Twoje konto po akceptacji oferty.

   

  Kwota pożyczki
  Na ile miesięcy?

  Opłata wstępna
  Całkowita kwota do zapłaty
  RRSO %
  Ostateczne oprocentowanie pożyczki zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej. Przykładowa oferta jest wyliczona na podstawie średich aktualnych kosztów pożyczek udzielonych na platformie Fellow Finance. Miesięczna rata zawiera: część spłacanego kapitału, odsetki, opłatę administracyjną oraz opłatę za prowadzenia konta.

  Pożyczka konsolidacyjna dopasowana do Ciebie

  1. Miesięczna rata już od 52 złotych
  2. Indywidualna oferta rat i stałe oprocentowanie 10%
  3. Bez ​gwaranta
  4. Pożyczki na okres do 3 lat
  5. Otrzymasz ofertę pożyczkową oraz pieniądze na konto
   nawet tego samego dnia
  6. Możesz spłacić swoją pożyczkę w każdej chwili,
   bez dodatkowych kosztów
  7. Elastyczny system spłaty rat
  8. Możesz zwiększać kwotę swojej pożyczki co ​4 miesiące
  9. W razie trudności w spłacie jesteśmy zawsze
   do Twojej dyspozycji

  Ty zdecydujesz o warunkach pożyczki

  Miesięczna rata już od 52 złotych. Indywidualna oferta rat i stałe oprocentowanie 10% (Maksymalne RRSO: 145%). Bez gwaranta. Pożyczka na okres od 1 do 3 lat. Otrzymasz ofertę pożyczkową oraz pieniądze na konto nawet tego samego dnia. Możesz spłacić swoją pożyczkę w każdej chwili, bez dodatkowych kosztów. Elastyczny system spłaty rat. Możesz zwiększać kwotę swojej pożyczki co 4 miesiące.

  Reprezentatywny przykład dla Pożyczki Fellow Finance:
  „Całkowita kwota pożyczki – 1000 zł na 12 mies.; opłata wstępna – 120 zł; opłata administracyjna – 134,55 zł.; opłata za prowadzenia konta – 16,60 zł/mies. (łącznie: 199,20 zł); roczna stopa oprocentowania – 10%; łączna kwota odsetek – 54,99 zł; czas obowiązywania umowy – 12 miesięcy; wysokość miesięcznych rat: 115,07 zł; całkowita kwota do zapłaty przez Konsumenta – 1380,88 zł; całkowity koszt pożyczki – 500,88 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania – 144,55 %"