Okres pożyczki

 Okres pożyczki od roku do ​dwóch lat

Elastyczny okres pożyczki daje Ci możliwość dopasowania rat do Twojego miesięcznego budżetu.

fp_zloty_blue

Oferta dopasowana do Ciebie

Zawsze dostajesz specjalnie dopasowaną do Ciebie ofertę pożyczkową. Im bardziej wiarygodnym pożyczkobiorcą jesteś, tym lepszą ofertę Ci zaproponujemy.

Elastyczna pożyczka

Elastyczna pożyczka

W każdym momencie masz możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki, bez dodatkowych kosztów. Możesz też, w razie potrzeby, przesunąć spłatę raty a nawet odroczyć ją na następny miesiąc. Dodatkowo co ​4 miesiące możesz zwiększać swój limit kredytowy.

Bezpieczny serwis

Bezpieczny serwis

Chronimy Twoje dane osobowe według najwyższych standardów bezpieczeństwa. Szanujemy Twoją prywatność i nie ujawniamy Twoich danych, które są szyfrowane na każdym etapie przeprowadzania transakcji.

Wnioskowanie o pożyczkę jest łatwe!

Fellow Finance

1. Fellow Finance

Wybierz odpowiednią dla siebie pożyczkę oraz wysokość rat.

Wniosek

2. Wniosek

Wypełnij wniosek na naszej stronie w kilka minut.

Oferta

3. Oferta

Dostaniesz od nas zindywidualizowaną ofertę pożyczkową, ktorą możesz zaakceptować lub odrzucić. Możesz też poczekać na lepsze oferty.

fp_zloty_hand

4. ​Wypłata

Po zaakceptowaniu oferty pożyczkowej, przelejemy Ci pieniądze nawet tego samego dnia.

Elastyczna pożyczka na wiele celów

  Na większe zakupy

  Na większe zakupy

  Na większe zakupy

  Coroczną wycieczkę rodzinną, nowy samochód czy nawet remont mieszkania sfinansujesz łatwo z pożyczką ratalną dopasowaną do Twojego budżetu.

  Na spłatę innych pożyczek

  fp_zloty_pig

  Na spłatę innych pożyczek

  Z pożyczką Fellow Finance możesz uregulować swoje wcześniejsze długi. Zamiast spłacać kilka drogich pożyczek, spłacaj jedną w dogodnych dla Ciebie ratach. Pożyczkę konsolidacyjną dostaniesz na dobrych warunkach, a po spłaceniu trzech rat w terminie, możesz wnioskować o zwiększeniu kwoty pożyczki.

  Na nieoczekiwane wydatki

  Na nieoczekiwane wydatki

  Czasami w życiu zaskakują nas nieoczekiwane wydatki, na przykład naprawa samochodu, zakup sprzętu AGD/RTV, wydatki na lekarza. W takich sytuacjach długoterminowa pożyczka ratalna jest dobrym sposobem na zbalansowanie domowego budżetu. Inaczej niż w przypadku chwilówek, możesz dokładnie wyliczyć i ustalić dogodną ratę, która mieści się w Twoim miesięcznym budżecie.

  Na nieoczekiwane wydatki

  Indywidualna oferta

  Przeanalizujemy Twój wniosek i, według otrzymanych informacji, przyznamy Ci ocenę kredytową. Ocena kredytowa wpłynie w dużej mierze na oferty pożyczkowe, które od nas otrzymasz. Pożyczkobiorcy z wysoką oceną otrzymują tańsze, lepsze oferty.

  Indywidualna oferta

  Bezpieczny serwis

  Bezpieczeństwo danych to dla nas priorytet.​ Twoje dane są zabezpieczone i chronione według najwyższych standardów. Gwarantujemy też całkowitą anonimowość pomiędzy pożyczkobiorcami i pożyczkodawcami.

  ​Elastyczność

  Warunki pożyczki w Fellow Finance są elastyczne. W każdej chwili możesz spłacić całą pożyczkę bez dodatkowyczh kosztów. Możesz również, w razie potrzeby, przesunąć termin spłaty lub odroczyć go o miesiąc. Po spłaceniu czterech rat możesz wnioskować o zwiększenie kwoty pożyczki.

  Otrzymasz zawsze najlepszą ofertę

  Fellow Finance działa w oparciu o pożyczki społecznościowe, co oznacza, że bezpośrednim źródłem finansowania pożyczek są inwestorzy. Dla Ciebie oznacza to, że dostajesz ofertę od tych pożyczkodawców, którzy oferują najlepsze dla Ciebie oferty. W modelu pożyczek społeczniościowych pożyczkobiorca wybiera sobie najniższe, a więc najlepsze, oferty pożyczkowe.